KURUMSAL

10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren YERTAŞ BASKI BETON başarılı iş grafiği ile baskı beton firmaları içerisinde nitelikli hizmetin öncülerinden. biri haline gelmiştir.
Bünyesinde barındırdığı ekipman ve personel kalitesiyle Türkiye’nin her yerinde iş yapabilme gücüne sahip olan YERYAŞ BASKI BETON çalışmalarına profesyonel yaklaşımlar ışığında ilk günkü heyecandan hiç bir eksilme olmaksızın devam etmektedir.

YERTAŞ BASKI BETON siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sağlam bir şekilde iş teslim etmenin huzuru içerisinde yoluna devam etmektedir.

Baskı Betonun en önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır; çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer taii taşların tüm doğal görünümünü veren baskı beton seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

Tek tek döşenen bir malzeme olmadığı, için taş aralarının oynaması, zamanla aralarda istenmeyen otların çıkması gibi durumlar söz konusu değildir.

  Call Now Button
  ×
  Baskı Beton

  Baskı beton (baskı beton ya da baskılı beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

  Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları , bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı betonun uygulandığı alanlar arasındadır.

  ADRES

  Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Kart Boğa İş Merkezi No : 24 / 4 Ataşehir/İstanbul

  Tel

  0532 166 29 35

  EMAIL

  info@yertasbeton.com