Endüstriyel Zemin

Endüstriyel Zemin Beton, İhtiyacınız için doğru olacak zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan Yertaş Baskı Beton, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarınıda göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir.

Yertaş Baskı Beton‘un uygulamalarını gerçekleştirmekte olduğu zemin kaplamaları fonksyoneldir, çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Kullanım alanları son derece geniştir. Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda kullanılabilinirler.

Endüstriyel Zemin Gerektiren Başlıca Sektörler

 • Sanayii Tesisleri,
 • Gıda Endüstrisi (et, süt, çikolata, konserve)
 • Tekstil Endüstrisi (dokuma, boya, iplik vs)
 • İlaç Endüstrisi
 • Enerji Santralleri (doğalgaz, termik)
 • Savunma Sanayii
 • Otomotiv Sanayii
 • Otoparklar
 • Hangarlar
 • Hastaneler
 • Alış-Veriş Merkezleri (mağaza, food court)
 • Soğuk Depolar

Endüstriyel Kaplama Sistemleri

 • Yüzey Sertleştiricili Zeminler
 • Epoksi Kaplamalar
 • Poliüretan Kaplamalar
 • Akrilik & MMA Kaplamalar
 • Self Levelling Tesviye Şapı

Endüstriyel Kaplamada Yeni Dönem

Teknoloji bizlere sadece cihaz olarak sunulmuyor. Artık maddelerin yapıları, özellikleri çok daha yakından ve net olarak incelenebildiği, geliştirilebildiği için ciddi anlamda farklı boyutlarda da karşımıza çıkıyor. Özellikleri bakımından onlarca yıldır hayatımızda olan beton sistemler, hali hazırda bu gelişmelerden de ciddi anlamda etkilenmekte. Özellikle endüstriyel baskı beton uygulamaları, artık her alanda karşımıza çıkan etkin sistemler içinde yer alıyorlar. Elbette ki, birçoğumuz neden bu sistemlerin kullanıldığını bilmek istiyoruz. Öncelikli olarak beton dediğinizde dayanıklılık akla gelse de, türleri nedeni ile farklı kaliteler de söz konusu oluyor. Ayrıca endüstriyel baskı beton fiyatları alınan randıman göz önünde bulundurulduğunda da oldukça uygundur. Uygulama aşaması biraz farklı olan bu sistem, uzmanlık gerektirir ve sonuçları ise inanılmaz derecede sizi tatmin edecektir. Özellikle görsel seçenekleri nedeni ile her alanda ve cephede kullanılabiliyorlar. Şık bir taş görüntüsü elde etmek istediğinizde kaplama yerine, baskı sistem çok daha yüksek bir randımanı iç ve dış mekan olarak sizlere sunacaktır. Kısacası hayatımıza kalite ve şıklık sunan teknolojik ürünler içinde artık bunu da sayabiliriz.

Son dönemde geliştirilmiş olan ve hızla yayılan sistemler içinde kesinlikle baskı beton ilk sırayı alıyor. Kullanım kolaylığı, sıhhatli ve uzun ömürlü olması nedeni ile zeminlerde her alanda bu sistemi görmeniz mümkün. Uygulama olarak ciddi uzmanlık gerektiren baskı beton sistemleri, son yani kalıp aşamasında aslında tüm özelliğini kullanıyor. Normal şekilde dolum yapıldıktan sonra, özel maddelerin karışımları ile elde edilen ve istenilen şekilde renklendirilen kalıp sistemine geçiliyor. Bu şekilde hem dayanıklı, hem desenli hem de renkli bir beton uygulama yapılmış oluyor. Bu neden ile son aşamada kullanılacak olan malzeme ve uygulanma şekli gerçek anlamda önemlidir. Uzmanlık gerektiren bu işlem için kesinlikle profesyonel firmalar devreye alınmalıdır. Uygun şekilde ve kaliteli olarak yapılandırılacak olan bu sistemi, ne zaman yaptırdığınızı bile unutabilirsiniz. Renginde solma, betonda aşınmalar ise gerekten mümkün olmayacaktır. Bu neden ile park, otopark, bahçe, konut veya iş yerleri için en ideal ve sağlıklı uygulamalar olarak karşımıza çıkıyor.

Tamamen doğal görünüme sahip olan bu ürünler, kimyasal içermedikleri için çocuk parkları ve yürüyüş alanlarında da sağlıklı bir şekilde kullanılıyorlar. Etkileyici görüntüleri ise kullanıcı beklentileri ile şekilleniyor. Ahşap görünümü, sıralı taşlar ya da daha değişik desenler işlem için idealdir. Tüm bunların yanı sıra dayanıklılığın önemli olduğu endüstriyel tesisler için de bu sistem inanılmaz güzel bir seçenektir. Yüksek tonajlara, darbelere, asit ve yağa dayanıklı olan endüstriyel baskı beton uygulamaları, uzun yıllardan beri bu tarz ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyorlar. Büyük endüstriyel tesislerde alanı bu şekilde kaplayarak, istenilen randıman seneler boyunca elde edilebiliyor. İlk olarak bu alanda kullanılan bu beton sistemleri sizleri de memnun edebilmek adına değişim göstererek bugünlere ulaşmıştır. Doğru şekilde alınacak olan baskı beton hizmeti ile sizler de en özel sonuçları elde edebilirsiniz. Yapıların her alanında yüksek randıman alacağınız, uzun yıllar kullanacağınız ve etkin bir görsellik sunan bu sistemler, başarıları ile bizlere daha uzun zaman eşlik edeceklerdir. Dilediğiniz renk ve desen alternatifinin olması hem estetik, dekorasyon hem de istenile randıman açısından gerçekten önemli bir sonucu sağlamakta. Bu neden ile sizler de eşsiz ve inanılmaz bir seçenek olarak karşınıza çıkan bu sistemi en iyi şekilde kullanabilir, etkileyici ve özel sonuçları etkin bir şekilde alabilirsiniz.

  Call Now Button
  ×
  Baskı Beton

  Baskı beton (baskı beton ya da baskılı beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

  Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları , bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı betonun uygulandığı alanlar arasındadır.

  ADRES

  Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Kart Boğa İş Merkezi No : 24 / 4 Ataşehir/İstanbul

  Tel

  0532 166 29 35

  EMAIL

  info@yertasbeton.com