Baskı Sıva

Özellikle duvarlarda sağladığı özel ve mükemmel görünümüyle beraber baskı beton, aslında birçok farklı alanlarda da uygulanabilme özelliğine sahiptir. Adeta duvarlara sanki elle yerleştirilmiş taş görüntüsünü verdiği gibi, duvardaki renklerinin uyumluluğu ve canlılığıyla da dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Duvar baskı beton nerelere uygulanır sorusuna verilecek en güzel cevap, aslında hemen hemen her duvara sizin isteğinize göre uygulanma imkanı olmaktadır. Kullanım alanlarının oldukça geniş olması sebebiyle de zaten günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan olmaktadır.

Duvar desenli uygulamaların hemen her birinden memnun kalacağınızı sizlere garanti edebiliriz. Çünkü kesinlikle yapılan her uygulama hoşunuza gidecek ve asla bir daha normal bir duvar yaptırmayacaksınız. Doğal görünüme sahip ve çevreyle tam bir uyum içerisinde olan duvar görünümlerinin oluşmasında duvar baskı beton uygulaması mükemmel sonuçlar vermektedir. Bu tür uygulamalarda tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve işini bilen insanlarla çalışmanız ise yapılan işten çok daha iyi ve güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Eğer sizde her zaman en iyisini arayanlardan ve duvar baskı beton nerelere uygulanır diye merak edenlerdenseniz, kesinlikle içiniz rahat olsun işini bilen kişilerle hemen her duvara rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. İçeriğindeki boya pigmentlerinin kalitesi sayesinde duvar baskı beton uygulamanız sizlere çok uzun yıllar sorunsuz hizmet edecektir. İstediğiniz hemen her deseni oluşturabilen uzman kişiler duvarlarınızda sizin istediğiniz desenleri en güzel ve en canlı şekilde yansıtacaktır.

Renk ve desen bakımından sizlere sınırsın seçenek sunan duvar baskı beton uygulamasından kesinlikle sizler de çok memnun kalacaksınız. Bahçenizdeki çardağınızın altına, havuzunuzun tabanına, bahçe duvarınıza, evinizin taban duvarına balkonlarınıza ya da teraslarınıza rahatlıkla duvar baskı beton yaptırabilirsiniz. Kesinlikle seyrine doyumsuz desenlere sahip oluşan şekiller gördüğünüzde duvar baskı beton nerelere uygulanır sorunuzun cevabına sizde şaşırıp kalacaksınız. Çünkü o kadar çok farklı alanlara uygulama imkanı olmaktadır ki, sizde şaşırıp kalacaksınız.

  Call Now Button
  ×
  Baskı Beton

  Baskı beton (baskı beton ya da baskılı beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

  Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları , bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı betonun uygulandığı alanlar arasındadır.

  ADRES

  Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Kart Boğa İş Merkezi No : 24 / 4 Ataşehir/İstanbul

  Tel

  0532 166 29 35

  EMAIL

  info@yertasbeton.com